O mnie


seksuolog psycholog Daria Świderek

Daria Świderek

Psycholog, seksuolog, terapeuta TSR w procesie certyfikacji

Nazywam się Daria Świderek. Jestem psycholożką, seksuolożką, terapeutką TSR w procesie certyfikacji. Pracuję krótkoterminowo z dorosłymi zarówno indywidualnie, jak i w parach.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny, dlatego nigdy niczego nie zakładam z góry, nikogo nie traktuję szablonowo, z entuzjazmem i zaangażowaniem poznaję historię i przyjmuję sposób patrzenia na świat każdej osoby. Do każdego podchodzę z otwartością, troską, ciepłem i bez oceniania. Ostrzegam, że czasem zadaję trochę dziwne pytania  I nie powiem Wam, jak macie żyć, czy co według mnie powinniście zrobić. Za to postaram się pomóc Wam znaleźć najlepsze możliwe w danym momencie rozwiązanie.

 

Nie jestem lekarzem, więc nie wykonuję badań, nie przepisuję recept, zwolnień itp.
Zamiast tego słucham każdego uważnie i rozmawiam, jeżeli druga strona wyrazi taką chęć.
Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich z psychologii ze specjalnością psychoterapia i terapia seksualna na Wydziale Psychologii WSFiZ w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Po ukończeniu studiów szkoliłam się na Uniwersytecie SWPS w Centrum Terapii Lew-Starowicz oraz w Instytucie Pozytywnej Seksualności. Ukończyłam także szkolenia z zakresu terapii krótkoterminowych: RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań oraz TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień oraz szkolenia specjalistyczne). Ukończyłam również studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej, których opiekunem merytorycznym był prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz. Aktualnie jestem w trakcie Studium Pomocy Psychologicznej dla Par prowadzonego przez Instytut Psychologii Zdrowia. Cały czas podnoszę poziom swojej wiedzy i umiejętności dzięki kolejnym szkoleniom i warsztatom. Dodatkowo regularnie superwizuję swoją pracę.

Zapraszam osoby dorosłe na konsultacje psychologiczne oraz psycho-seksuologiczne, a także na terapię krótkoterminową zarówno indywidualnie zegarków repliki, jak i dla par. Spotkania z młodzieżą licealną poprzedza spotkanie z rodzicami lub opiekunami prawnymi.

 

UWAGA! Obecnie sesje odbywają się wyłącznie ONLINE. Zachęcam do zapoznania się z niezbędnymi informacjami na ten temat TUTAJ.

 

Gabinet w Skierniewicach mieści się w odnowionej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Adres to Prymasowska 9 lok. 14. Wejście (furtka) znajduje się przy ul. Gałeckiego (między bankiem a kebabem, naprzeciwko parkingu). Trzeba wejść wgłąb podwórka, drzwi po prawej, 1. piętro (bez windy). Gabinet jest klimatyzowany.

Gabinet w Warszawie mieści się przy ul. Puławskiej 52 m. 27. Mokotów, przy przystanku Morskie Oko (niedaleko Metra Racławicka). Wejście w podwórko przy Żabce. Gabinet znajduje się na IV piętrze (jest winda).