O mnie


seksuolog psycholog Daria Świderek

Daria Świderek

Psycholog seksuolog

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii ze specjalnością Psychoterapia i Terapia Seksualna na Wydziale Psychologii WSFiZ w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna). Po ukończeniu studiów szkoliłam się na Uniwersytecie SWPS oraz w Centrum Terapii Lew-Starowicz, ukończyłam także szkolenia z zakresu terapii krótkoterminowych: RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań oraz TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień). Ukończyłam również studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej, których opiekunem merytorycznym był prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz. Cały czas podnoszę poziom swojej wiedzy i umiejętności dzięki kolejnym szkoleniom i warsztatom. Dodatkowo regularnie uczęszczam na superwizję.

Zapraszam osoby dorosłe (oraz młodzież ponadgimnazjalną po uprzednim spotkaniu z rodzicami) do gabinetu Open Mind w Skierniewicach na konsultacje psychologiczne oraz psychologiczno-seksuologiczne, a także na terapię krótkoterminową zarówno indywidualnie, jak i dla par.

Po odbyciu konsultacji w gabinecie, istnieje możliwość kontynuowania spotkań przez Skype.

Gabinet mieści się w odnowionej kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta z dogodnym dojazdem m.in. z Łodzi i Warszawy. Wejście do budynku znajduje się przy ul. Gałeckiego (po lewej od banku Pekao, naprzeciwko parkingu, furtka przy kawiarni Fit Cake). Gabinet jest klimatyzowany, mieści się na 1. piętrze (brak windy).

Dodatkowo w wybrane czwartki możliwe są także bezpłatne indywidualne konsultacje psychologiczne oraz psychologiczno-seksuologiczne w Stowarzyszeniu Czerwona Pomarańcza, z którym współpracuję. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w CKU, na parterze (pokój nr 7).